موج تخفیف، سامانه رزرو بلیت استخر و پارک آبی

موج تخفیف

پارک آبی مشهد - معرفی سرزمین موج های خروشان مشهد به همراه فیلم و ویدئو

تاریخ و زمان انتشار : ۲۲:۱۳ / ۲۷-۰۳-۱۴۰۳ پارک آبی مشهد - معرفی سرزمین موج های خروشان مشهد به همراه فیلم و ویدئو

با معرفی یکی از بزرگترین و بهترین پارک آبی های مشهد در خدمت شما هستیم . همچنین شما می توانید دو ویدئو از معرفی این پارک آبی و نمایی از فضای این مجموعه آبی را مشاهده نمایید.

 

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان بزرگ ترین مجموعه آبی سرپوشیده در جهان در مساحتی بالغ بر 60,000 متر مربع در یکی از بهترین و استراتژیک ترین مراکز تفریحی و گردشگری ایران  به عنوان نگین گردشگری مشهد شناخته می شود.

 

امکان استفاده بیش از 65 سرسره مدرن و مهیج با استاندارد های جهانی و نقشه‌های متفاوت برای مهمانان گرامی فراهم بوده که هر کدام از آن‌ها تجربه‌ای منحصر بفرد را برای شما رقم خواهند زد. مجموعه پارک آبی سرزمین موجهای خروشان با امکان پذیرش 11.000 مهمان آقا و 7.000 مهمان در قسمت بانوان پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

 

ارتفاع سقف هر کدام از پارک های آبی آقایان و بانوان 43 متر بوده و هر کدام از پارک ها دارای سرسره های سقوط آزاد و سرعتی متعددی می باشند که شما می توانید برای اولین بار در ایران تجربه ی هیجان و سقوطی متفاوت از ارتفاعی منحصربفرد را داشته باشید.

 

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان به عنوان اولین پارک آبی کشور شناخته می‌شود که امکان تفریح بانوان و آقایان را در دو پارک مجزا در تمامی روزهای هفته فراهم کرده و توانسته است به عنوان اولین مجموعه دارای استاندارد از محبوبیت بالایی در میان گردشگران و شهروندان برخوردار باشد.

 

از زمان افتتاح مجموعه سرزمین موج های خروشان تا به امروز همواره تلاش بر آن بوده تا با بهبود زیر ساخت‌ها و امکانات مختلف مجموعه از جمله : سرسره‌های مهیج ، پارک کودکان ، فروشگاه‌ ها ، رستوران‌ و فست فود ، بازی‌های مختلف (لیزر تگ ، فوتبال صابونی ، ترامپولین ، زیپ لاین) پارکینگ و ... بهترین تجربه را برای شما میهمانان عزیز به ارمغان بیاورد.


همچنین شما می توانید بلیط این مجموعه را با تخفیف ۲۰ درصدی هم اکنون رزرو کنید و به صورت آنی و بدون نیاز به چاپ تحویل بگیرید :

 

خرید بلیط موج های خروشان مشهد

 

 

منبع : موج های خروشان

 

سایر مطالب وبلاگ...